09.08.2018

Eshop s výrobkami z bioplastov

Zaujímavý internetový obchod kde ponúkajú tašky, z bioplastov, kompostovateľné sáčky a iné veci šetrné k prírode je na adrese www.ecovia.sk Kto sa chce správať zodpovedne k planéte nech ho navštívi.

21.12.2017

Online predaj motorových olejov

Predaj na internete prináša veľa výhod oproti klasickým kamenným prevádzkam. Tak je to aj v prípade predaja motorových olejov ale aj ďalších náplní pre osobné a nákladné vozidlá ako sú brzdové kvapaliny, chladiace kvapaliny, nemrznúce kvapaliny do ostrekovačov a podobne. Eshop www.oleo.sk je práve takýmto internetovým obchodom s ponukou olejov a auto príslušenstva. K výhodám oproti kamennej konkurencii patrí široký sortiment a hlavne nižšie ceny za jednotlivé produkty. Presvedčte sa sami na danom webe.

19.07.2017

Príprava pyrotechniky na Nový rok

Ak ste fanúšikom rôznych typov pyrotechniky tak už dnes je vhodné začať uvažovať nad tým ako a hlavne s čím oslávite nový rok. Kúpiť si zásoby teraz v predstihu je často krát výhodnejšie. Ponuka je kompletná, nič nie je vypredané a aj ceny vedia byť zaujímavejšie. Pozrite si preto ponuku na internete a podľa toho čo Vás zaujme tak si nakúpte. Medzi veľkých predajcov na Slovensku patrí aj premiumpyro.sk

20.12.2016

Návrh a realizácia záhrad vo Zvolene a okolí

Ak ste už ukončili práce na svojej novostavbe tak posledným krokom pred nasťahovaním bývajú terénne úpravy. Niekedy sa dokonca rodina aj nasťahuje do nového domova a až po čase sa pristupuje k úprava exteriéru. V takomto prípade je vhodné obrátiť sa na profesionálov. Je síce možné spraviť si návrh a aj samotnú realizáciu svojpomocne ale výsledok je neistý. Záhrady Rosetum ponúkajú svoje dlhoročné skúsenosti pri návrhu a realizácii záhrad. Okrasné záhrady pri rodinných domoch sú najčastejším typom realizácií. Častým prvkom v záhrade je samozrejme trávnik. Tento je možné založiť siatím alebo pokládkou trávneho koberca. Okrem realizácie záhrady ponúkajú skúsení záhradníci aj údržbu záhrad vo Zvolene a okolí ako aj v Banskej Bystrici.

23.03.2016

Zakladanie obchodných spoločností

Pri podnikaní je potrebné sa oprieť o správnych partnerov a spolupracovníkov. V oblasti zakladnia firiem, ich predaja účtovníctva je takouto firmou spoločnosť fivestarservices. V prípade že začínate podnikať alebo ak potrebujete pre nový projekt rýchlo založiť novú spoločnosť máte možnosť obrátiť sa na profesionálov v danom obore. Samotné založenie obchodnej spoločnosti, najčastejšie to býva spoločnosť s ručením obmedzeným, je zložitý legislatívny proces. Zákony sa často menia a odsledovať všetky zmeny nie je jednoduché. Aj preto je najlepšie rovnako ako v iných oblastiach obrátiť sa na niekoho pre koho je to "core business".

Výhodou takéhoto postupu oproti trápeniu sa prejsť si touto cestou sami sú samozrejme rýchlosť dosiahnutia cieľu to znamená funkčná sro-čka. Ďalej je to pohodlie nakoľko všetky potrebné právne úkony Vám budú pripravené na podpis. Samozrejme je aj to že Vám z registračného súdu nebudú posielané zamietavé stanoviská pre formálne chyby pri podaní.

Ešte rýchlejšie a elegantnejšie riešenie je kúpa už založenej spoločnosti. Môžete si kúpiť rovno aj sro ktorá je platca DPH.

Medzi ďalšie poskytované služby patrí aj účtovníctvo. Profesionálne služby účtovníctva auditu a mzdovej agendy sú súčasťou každého podnikania.

1