Zakladanie obchodných spoločností

Pri podnikaní je potrebné sa oprieť o správnych partnerov a spolupracovníkov. V oblasti zakladnia firiem, ich predaja účtovníctva je takouto firmou spoločnosť fivestarservices. V prípade že začínate podnikať alebo ak potrebujete pre nový projekt rýchlo založiť novú spoločnosť máte možnosť obrátiť sa na profesionálov v danom obore. Samotné založenie obchodnej spoločnosti, najčastejšie to býva spoločnosť s ručením obmedzeným, je zložitý legislatívny proces. Zákony sa často menia a odsledovať všetky zmeny nie je jednoduché. Aj preto je najlepšie rovnako ako v iných oblastiach obrátiť sa na niekoho pre koho je to “core business”.

Výhodou takéhoto postupu oproti trápeniu sa prejsť si touto cestou sami sú samozrejme rýchlosť dosiahnutia cieľu to znamená funkčná sro-čka. Ďalej je to pohodlie nakoľko všetky potrebné právne úkony Vám budú pripravené na podpis. Samozrejme je aj to že Vám z registračného súdu nebudú posielané zamietavé stanoviská pre formálne chyby pri podaní.

Ešte rýchlejšie a elegantnejšie riešenie je kúpa už založenej spoločnosti. Môžete si kúpiť rovno aj sro ktorá je platca DPH.

Medzi ďalšie poskytované služby patrí aj účtovníctvo. Profesionálne služby účtovníctva auditu a mzdovej agendy sú súčasťou každého podnikania.